Лісівники Міжгірщини крокують уперед до переробки деревини (ВІДЕО)

Цех переробки Міжгірського держлісгоспу обзавівся новою будівлею, де у найближчий час працівники зможуть приступити до своїх обов’язків. Таким чином лісівники Міжгірщини крокують уперед до переробки деревини для внутрішнього ринку.

Будівля, яка не використовувалась багато років і була занедбана, наразі під керівництвом очільника держлісгоспу пройшла капітальну реконструкцію за рахунок власних коштів.

Працівниками держлісгоспу було замінено дах, вікна, двері, проведено як внутрішні так й зовнішні ремонтні роботи, підведено опалення. Працівники цех переробки на базі ДП “Міжгірське ЛГ” в основному займаються розпилюванням необрізних пиломатеріалів твердолистяних, а також шпилькових порід дерев на дошки.

Працівники, за допомогою технічного устаткування, також займаються переробкою обрізних пиломатеріалів. У подальшому доски ідуть на деревообробні підприємства – Міжгірський лісокомбінат ТДВ та ТОВ «ВГСМ» для виготовлення меблів. У подальшому, цех переробки реалізовує готову продукцію на підприємства, які займаються первинною та вторинною переробкою лісу.

 

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *